Apsaugokite savo augintinį tinkamai

PASITIKRINKITE, KAIP DAŽNAI JŪSŲ AUGINTINIUI REIKIA APSAUGOS NUO PARAZITŲ?

Jūsų augintinis

Jūsų augintinio amžius

Jūsų augintinio amžius

Ar jis leidžia laiką su vaikais ar pagyvenusiais žmonėmis?

Ar jis medžioja kitus gyvūnus?

Ėda žalią mėsą?

Ar jis eina pasivaikščioti be priežiūros?

Rekomenduojama išorinių ir vidinių parazitų valdymo schema, atsižvelgiant į jūsų augintinio gyvenimo būdą.

ERKĖS ir BLUSOS KIEKVIENĄ MĖNESĮ
ŽARNYNO PARAZITAI KIEKVIENĄ MĖNESĮ
ERKĖS ir BLUSOS KIEKVIENĄ MĖNESĮ
ŽARNYNO PARAZITAI KAS 3 MĖNESIUS
ERKĖS ir BLUSOS KIEKVIENĄ MĖNESĮ
ŽARNYNO PARAZITAI KAS 14 DIENŲ(nuo 6 savaičių iki 2 mėnesių amžiaus)KIEKVIENĄ MĖNESĮ(iki 6 mėnesių amžiaus)
ERKĖS ir BLUSOS KIEKVIENĄ MĖNESĮ
ŽARNYNO PARAZITAI KAS 14 DIENŲ(nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių amžiaus)KIEKVIENĄ MĖNESĮ(iki 6 mėnesių amžiaus)

MURKA ir KITĖ

Susipažinkite su Murka ir Kite, tikromis kačių princesėmis.

Murka ir Kitė yra tikros kačių princesės. Namuose, kuriuose gyvena, jos turi didelę kačių žaidimų aikštelę, kur praleidžia laiką ryte, o po pietų žengia pirmuosius savo žingsnius gamtoje, kur medžioja peles ir paukščius. Jų žaismingą būdą savininkai pajaučia savo rankose. Katinėliai jiems palieka ilgalaikius prisiminimus.

Murka, Kitė ir kiti kačiukai turi būti apsaugoti nuo žarnyno parazitų kiekvieną mėnesį, kol jiems sukaks 6 mėnesiai. Jauni kačiukai nuo 21 dienos iki 2 mėnesių amžiaus turėtų būti apsaugoti kas 14 dienų. Nepamirškite reguliariai, kas mėnesį apsaugoti kačiukų nuo erkių ir blusų. Naudokite Fypryst Combo.

TARA

Susipažinkite su Tara, linksmu kamuoliuku.

Tara yra linksmas kamuoliukas, ji kiekvieną dieną linksmina savo globėjus naujomis idėjomis. Praėjusią savaitę buvo paženklinti nauji batai, jie susidūrė su aštriais pieniniais dantukais. Jai niekada nepritrūksta iššūkių. Apniukusiais rytais ji mėgsta suktis virtuvėje, o kai saulėta, gamtoje susidraugauja su kačiukais ir ančiukais.

Tara ir kiti jauni šuniukai turi būti apsaugoti nuo žarnyno parazitų kiekvieną mėnesį, kol jiems sukaks 6 mėnesiai. Šuniukai nuo 14 dienų iki 2 mėnesių amžiaus turi būti apsaugoti kas 14 dienų. Nepamirškite reguliarios kasmėnesinės apsaugos nuo erkių ir blusų. Naudokite Fypryst Combo arba Ataxxa.

NELI

Susipažinkite su Neli, kuri labai mėgsta vidutinio kepimo jautienos kepsnį.

Neli yra vienintelis šuo namuose, todėl jos šeimininkai mielai lepina ją gardžiausiu šunų maistu – žalia mėsa. Pernai per gimtadienį ji jiems padėkojo pabėgdama iš namų. Savarankiškai klaidžiodama po kaimo kiemus ir tarp šiukšliadėžių ji rado gėrybių, kurioms tikrai negalėjo atsispirti.

Nuo erkių, blusų ir žarnyno parazitų Neli ir panašius į ją gurmanus rekomenduojama apsaugoti kas mėnesį. Žalia mėsa, „kitos gėrybės“ ir nekontroliuojamas judėjimas padidina tikimybę užsikrėsti įvairių rūšių žarnyno parazitais. Kai kurie iš parazitų gali būti perduodami žmonėms ir taip pat pakenkti jūsų sveikatai.

DŽEKAS

Susipažinkite su Džeku, kuriam nepaprastai patinka vaikų draugija.

Širdyje Džekas vis dar dviejų mėnesių šuniukas, todėl geriausiai jaučiasi vaikų kompanijoje. Tada jis atgyja ir tampa tikru visų piktadarybių lobynu. Vaikams pietaujant, Džekas taip pat dalyvauja ir laukia jų silpnumo akimirkos, kai gaus kąsnį ir pats. Po pietų jis su šeimininkais mielai išeina pasivaikščioti į netoliese esantį parką, kur linksmai sekioja kaimyno šunį.

Džeką ir panašius šeimyniškus augintinius rekomenduojama kas mėnesį apsaugoti nuo erkių, blusų ir žarnyno parazitų. Vaikai, pagyvenę žmonės ir žmonės, kurių imunitetas silpnesnis, yra daug jautresni žarnyno parazitų infekcijoms. Su jais gyvenantys šunys turi būti reguliariai apsaugoti kiekvieną mėnesį.

DONA

Susipažinkite su Dona, kuriai patinka viskas, kas yra minkšta ir švelnu.

Dona yra naminis šuo, ji labai mėgsta visus minkštus namų paviršius ir labai nenori su jais skirtis. Kiekvienas pasivaikščiojimas – geras šeimininko nervų išbandymas, nes Dona nemėgsta blogo oro ir šlapios žolės. Ji visada glaudžiasi prie šeimininko ir tikisi, kad pasivaikščiojimas kuo greičiau baigsis.

Doną ir panašius augintinius rekomenduojama apsaugoti nuo erkių, blusų kas mėnesį ir mažiausiai kas 3 mėnesius nuo žarnyno parazitų. Remiantis ES gairėmis, naudojant priemones, skirtas apsaugoti augintinį nuo žarnyno parazitų rečiau, nei kas 3 mėnesius, neužtikrinama pakankama gyvūno ir šeimos apsauga.

MICIUS

Susipažinkite su Miciumi, kuris mėgsta leisti laiką su šeima.

Micius yra didelės jaunos šeimos dalis, kuri reikalauja iš jo daug kantrybės. Labiausiai jis mėgsta vasarą, kai leidžia laiką sode su vaikais, sumedžioja ten grobį, bet patinka ir žiema, kai guli ant sofos prie židinio ir atsiduoda šeimos švelnumui.

Micių ir tokias šeimos kates kaip jis, rekomenduojama apsaugoti nuo erkių, blusų ir žarnyno parazitų kas mėnesį. Vaikai, pagyvenę žmonės ir žmonės, kurių imunitetas silpnesnis, yra daug jautresni žarnyno parazitų infekcijoms. Todėl katės, kurios gyvena kartu su jais, turi būti reguliariai apsaugotos kiekvieną mėnesį.

MAJA

Susipažinkite su Maja, kuri visuomet ieško gardžiausio patiekalo.

Mają dažniausiai rasite ant medinės namo tvoros, kur ji atidžiai stebi kaimyno kiemą. Čia ji dažnai sumedžioja sau pietus. Ji mėgsta pasipuikuoti laimikiu prieš savo šeimininkus. Jie dažnai ant slenksčio randa pelę, o Maja išdidžiai sėdi ir laukia pagyrimų.

Mają ir panašias lauko kates rekomenduojama apsaugoti nuo erkių, blusų ir žarnyno parazitų kiekvieną mėnesį. Gyvūnai perneša kai kuriuos parazitus, kurie gali būti perduoti žmonėms ir taip pat pakenkti jūsų sveikatai.

DIVA

Susipažinkite su Diva, kuri yra miela britė.

Diva yra miela britė, kurios visiškai nedomina, kas darosi lauke. Didžiąją dienos dalį ji praleidžia jaukiai susirangiusi į kamuoliuką. Kai šeimininkai grįžta namo, ji juos nudžiugina tikru katės apkabinimu. Įvykius kieme ji dažnai stebi pro langą – jai patinka viską žinoti ir matyti.

Gyvūno augintojai gali parnešti parazitus į gyvenamą vietą ir ant savo batų, bei drabužių. Todėl Divą ir tokias namines kates kaip ji rekomenduojama apsaugoti nuo erkių, blusų, kas mėnesį ir mažiausiai kas 3 mėnesius nuo žarnyno parazitų. Remiantis ES gairėmis, naudojant priemones, skirtas apsaugoti augintinį nuo žarnyno parazitų rečiau nei kas 3 mėnesius, neužtikrinama pakankama gyvūno ir šeimos apsauga.

GRĮŽTI Į PRADŽIĄ

Video

Visos teisės saugomos. Krka, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto