Kam skirti vaistai?

Fypryst Combo (fipronilas, S-metoprenas) skirtas gydyti nuo plaukagraužių, erkių ir blusų visose jų vystymosi stadijose (kiaušinėlių, lervų ir lėliukių).

Kokioms gyvūnų rūšims skirti šie vaistai?

Įsitikinkite, kad vaistas yra skirtas jūsų augintiniui: Fypryst Combo yra skirtas tik šunims; Fypryst Combo Cats and Ferrets yra skirtas katėms ir šeškams.

Kaip naudoti vaistus?

Praskirkite augintinio kailį tarp menčių, kad matytųsi oda ir užlašinkite vaistų. Lašinkite tik ant sausos odos. Nelašinkite, jei augintinio kailis yra drėgnas, nemaudykite ar neleiskite augintinio į vandenį dvi dienos prieš ir dvi dienos po gydymo. Jei kailis yra drėgnas, vaisto veiksmingumas mažėja.

Vaistai susigeria į odą ir iš lėto išsiskiria per riebalines liaukas. Naudokite tinkamą dozę atsižvelgiant į augintinio svorį.

Jei vaistus užlašinsite teisingai, vienos dozės užteks vienam mėnesiui. Šio vaisto privalumas yra tai, kad jis veikia sąlyčio metu (aktyvi medžiaga sunaikina parazitus gydomo gyvūno kailyje), o patogenų perdavimo tikimybė gerokai sumažėja.

Atsargumo priemonės:

Fypryst Combo gali būti naudojamas nėštumo metu. Fypryst Combo yra skirtas tik šunims, jo negalima lašinti katėms ar šeškams. Fypryst Combo Cats and Ferrets yra skirtas tik katėms ir šeškams. Pasverkite augintinį ir pagal tai parinkite tinkamą vaistą ir dozę. Vienam gyvūnui naudokite vieną pipetę. Nedalinkite vienos pipetės keliems gyvūnams. Vaistai bus neveiksmingi, jei naudosite juos ne pagal instrukcijas.

Nenaudokite šuniukams ir kačiukams, jaunesniems nei 8 savaitės ir/arba sveriantiems mažiau nei 1 kg (katės)/2 kg (šunys) arba šeškams, jaunesniems nei 6 mėnesiai. Pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju ar vaistininku dėl fipronilo purškiklio, kurį galima naudoti gyvūnams nuo dviejų dienų amžiaus.

Papildoma informacija:

easy to give

Dar vienas Fypryst Combo privalumas yra lygūs pipetės kraštai, kurie sukelia mažiau streso ir nežaloja odos lašinant. 2017 m. Fypryst Combo gavo ’Easy to Give‘ International Cat Care apdovanojimą („Lengvai suduodamas“ Tarptautinis kačių priežiūros apdovanojimas).

Katėms ir šeškams skirtas vaistas yra vieno stiprumo, šunims skirtas vaistas yra keturių stiprumų. Šunims tinkamą stiprumą parinkite pagal jų svorį.

Šuns svoris
2–10 kg Fypryst Combo S
10–20 kg Fypryst Combo M
20–40kg Fypryst Combo L
> 40 kg Fypryst Combo XL

Įsigykite dabar

Video

Visos teisės saugomos. Krka, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto