Koks vaistas veiksmingas?

Vaistas veikia erkes, suaugusias blusas ir jų lervas. Ataxxa sukelia repelentinį poveikį erkėms, uodams ir smėlinėms musėms, o tai sumažina parazitų sukeliamų ligų perdavimo riziką. 

Kokioms gyvūnų rūšims vaistas skiriamas?

Vyresniems nei 7 savaičių šunims, sveriantiems virš 1,5 kg.

Nenaudoti katėms!

Nenaudoti katėms!

Kaip vaistas veikia?

Po užlašinimo tirpalas pasiskleidžia ant viso gyvūno kūno. Vaistas išlieka ant odos ir plaukų mažiausiai keturias savaites. Jis veiksmingas kontaktuojant su parazitu, o tai reiškia, kad jis užmuša parazitus po kontakto su veikliąja medžiaga ant odos ar plaukų. Parazitai susiliečia su vaistu prieš jiems įkandant gyvūną.

Kaip reikėtų vartoti vaistą?

Vaistą rekomenduojama lašinti vakare. Įsitikinkite, kad šuo stovi ramiai. Rinkitės tinkamą pipetę pagal šuns kūno svorį. Šunims, sveriantiems 10 kg ar mažiau reikia praskirti plaukus tarp menčių taip, kad matytųsi oda. Pipetės galiuku reikia paliesti odą ir pipetę kelis kartus stipriai suspausti, kad turinys išbėgtų tiesiai ant odos. Šunims, sveriantiems daugiau kaip 10 kg visą pipetės turinį reikia tolygiai paskirstyti keturiose vietose ant nugaros paviršiaus nuo pečių iki uodegos pagrindo. Kiekvienoje užlašinimo vietoje plaukus reikia praskirti taip, kad matytųsi oda. Pipetės galiuku reikia paliesti odą ir švelniai suspausti pipetę, kad dalis tirpalo patektų ant odos. Negalima užpilti didelio kiekio tirpalo vienoje vietoje, nes tirpalas gali nuvarvėti šuniui per šonus. Neglostykite šuns po vaisto užlašinimo tol, kol užlašinimo vieta nebus sausa.

Vaistas yra keturių stiprumų. Naudokite reikiamą pipetę pagal šuns kūno svorį.

Šunys
(kg kūno svorio)
≤ 4 kg Ataxxa 0,4 ml
4–10 kg Ataxxa 1 ml
10–25 kg Ataxxa 2,5 ml
25–40 kg Ataxxa 4 ml
> 40 kg 2 skirtinų stiprumų pipetės

Įsigykite dabar

1. McMahon C, Kröber T, Guerin PM. In vitro repelentų ir erkių atgrasymo priemonės: skirtingas produktų poveikis, kai bandoma su atraktantais ar dirgikliais. „Med Vet Entomol 2003“; 17: 370–8.
2. Romi R, Peragallo M, Sarnicola G ir kt. Uniformų impregnavimas permetrinu kaip priemonė apsaugoti darbuotojus, kurie liečiasi su hematophagous nariuotakojais. Annali di igiene: medicina preventiva e di comunita 1977 m .; 9 (4): 313–9.
3. Medicinos institutas. Persijos įlankos karas ir sveikata: Vol. 2. Insekticidai ir tirpikliai. Vašingtonas, DC: National Academies Press, 2003; 57–63.

Video

Visos teisės saugomos. Krka, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto